Полтава форум

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

3 страниц V   1 2 3 >  
Ответить в данную темуНачать новую тему
Полтавскому народу знать пора, Какой урод изгадил памятник Петра?
waschaus
сообщение 12.10.2007, 23:10
Сообщение #1



Группа: Форумчане
Сообщений: 30
Регистрация: 29.7.2006




Вчера, неизвестными лицами был измазан краскою памятник Петру Первому возле музея Полтавской битвы.
Со слов охранников: в предутреннее время из притормозившей машины вылезло некто, облило памятник краской (красной, масляной); то ли положило, то ли уронило (судя по тому как они лежали) пару листов с непонятным (все заляпано ейной же краской) текстом, и, вибачте - інше слово не підбирається, здрыснуло восвояси. Цель и смысл всего этого? Кому, чего доказали, и что хотели сказать - непонятно.
Петру сделали хуже? Так ему по-моему - пофиг - он каменный, а оригинал давно похоронен за тридевять земель. (Правда - может ребят в который раз оставили на второй год в школе, и они еще не доучились до тех уроков истории на которых сообщается что это не могила царя) ...?
Или это борцы (или правилнее - Борцы) с бабульками-охранницами, которым пришлось потом этот памятник отмывать (ведь стыдно перед гостями Полтавы за то что у нас такие засранцы водятся).
Стыдуха, блин, да и только больше сказать нечего...
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
СТАНІСЛАВ БОВІР
сообщение 2.8.2008, 18:56
Сообщение #2



Группа: Форумчане
Сообщений: 74
Регистрация: 2.8.2008




Потрібно позносити пам"ятники катам України, і більше не буде таких інциндентів.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Def
сообщение 9.8.2008, 23:23
Сообщение #3



Группа: Форумчане
Сообщений: 349
Регистрация: 18.11.2007




Цитата
Потрібно позносити пам"ятники катам України, і більше не буде таких інциндентів.

О. Чмо нарисовалось. Пойди на памятник шевченку помаструбируй.
Авось он оживёт))))))
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
СТАНІСЛАВ БОВІР
сообщение 11.8.2008, 23:12
Сообщение #4



Группа: Форумчане
Сообщений: 74
Регистрация: 2.8.2008




Цитата(Def @ 10.08.2008 - 00:00)
Цитата
Потрібно позносити пам"ятники катам України, і більше не буде таких інциндентів.

О. Чмо нарисовалось. Пойди на памятник шевченку помаструбируй.
Авось он оживёт))))))

Я завжди знав, що люди промоскальського спр"ямування дуже виховані, але не думав, що настільки. Цікаво куди адмін дивиться?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
svet
сообщение 12.8.2008, 14:17
Сообщение #5



Группа: Banned
Сообщений: 22
Регистрация: 30.11.2007




У Def'а - проблемы с психикой, не обращайте внимания. smile.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
СТАНІСЛАВ БОВІР
сообщение 12.8.2008, 18:39
Сообщение #6



Группа: Форумчане
Сообщений: 74
Регистрация: 2.8.2008




Цитата(svet @ 12.08.2008 - 14:54)
У Def'а - проблемы с психикой, не обращайте внимания. smile.gif

Мабуть недопрацьовує лікарня ім. Мальцева.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Попелюшка
сообщение 20.8.2008, 22:28
Сообщение #7



Группа: Форумчане
Сообщений: 16
Регистрация: 20.8.2008




Цитата(СТАНІСЛАВ БОВІР @ 12.08.2008 - 19:16)
Цитата(svet @ 12.08.2008 - 14:54)
У Def'а - проблемы с психикой, не обращайте внимания. smile.gif

Мабуть недопрацьовує лікарня ім. Мальцева.

На мою думку, обидва ви неадекватні.Скажіть,Станіславе,нвже Ви вважаєте, що це правильно - паплюжити памятники тільки тому, що відношення до того чи іншого героя в різний час неодностайне??? Петра б не прславляли, якби він був посередністю..Вкажіть хоча б одну людину нашої сучасності з таким глобальним мисленням, як у Петра. Назвіть хоч одного політика, який пожертвує своєю особистою вигодою, своїм життям ради ідеї??? Пробачте, але Вам вбило ЗМІ, що москаль - ворог, бо комусь це просто потрібно, щоб Ви так думали.Щоб Ви з радістю взяли зброю в руки, якщо в Україні почнеться війна на зразок з Грузією...
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
СТАНІСЛАВ БОВІР
сообщение 23.8.2008, 8:21
Сообщение #8



Группа: Форумчане
Сообщений: 74
Регистрация: 2.8.2008




Цитата(Попелюшка @ 20.08.2008 - 23:05)
Цитата(СТАНІСЛАВ БОВІР @ 12.08.2008 - 19:16)
Цитата(svet @ 12.08.2008 - 14:54)
У Def'а - проблемы с психикой, не обращайте внимания. smile.gif

Мабуть недопрацьовує лікарня ім. Мальцева.

На мою думку, обидва ви неадекватні.Скажіть,Станіславе,нвже Ви вважаєте, що це правильно - паплюжити памятники тільки тому, що відношення до того чи іншого героя в різний час неодностайне??? Петра б не прславляли, якби він був посередністю..Вкажіть хоча б одну людину нашої сучасності з таким глобальним мисленням, як у Петра. Назвіть хоч одного політика, який пожертвує своєю особистою вигодою, своїм життям ради ідеї??? Пробачте, але Вам вбило ЗМІ, що москаль - ворог, бо комусь це просто потрібно, щоб Ви так думали.Щоб Ви з радістю взяли зброю в руки, якщо в Україні почнеться війна на зразок з Грузією...

1 Як на мене - ви є більш неадекватні ніж я, (тільки без обид).
Якщо ви хоч трішки заєте історію, то можете самі порахувати - скільки раз московія нападала на Україну, і Швеція.
2 Про "паплюження" я не говорив, я мав на увазі - демонтаж.
3 Відношення до царя-імператора петра І українців та української влади не повинно бути різним, то є ворог України.
3 Петра б не прславляли, якби він був посередністю..
Гітлер теж не був посередність, і його прославляли, і було неоднозначне відношення, і теж був на Україні, так, що йому теж наставити памятників?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Попелюшка
сообщение 24.8.2008, 8:36
Сообщение #9



Группа: Форумчане
Сообщений: 16
Регистрация: 20.8.2008




Цитата(СТАНІСЛАВ БОВІР @ 23.08.2008 - 08:58)
Цитата(Попелюшка @ 20.08.2008 - 23:05)
Цитата(СТАНІСЛАВ БОВІР @ 12.08.2008 - 19:16)
Цитата(svet @ 12.08.2008 - 14:54)
У Def'а - проблемы с психикой, не обращайте внимания. smile.gif

Мабуть недопрацьовує лікарня ім. Мальцева.

На мою думку, обидва ви неадекватні.Скажіть,Станіславе,нвже Ви вважаєте, що це правильно - паплюжити памятники тільки тому, що відношення до того чи іншого героя в різний час неодностайне??? Петра б не прславляли, якби він був посередністю..Вкажіть хоча б одну людину нашої сучасності з таким глобальним мисленням, як у Петра. Назвіть хоч одного політика, який пожертвує своєю особистою вигодою, своїм життям ради ідеї??? Пробачте, але Вам вбило ЗМІ, що москаль - ворог, бо комусь це просто потрібно, щоб Ви так думали.Щоб Ви з радістю взяли зброю в руки, якщо в Україні почнеться війна на зразок з Грузією...

1 Як на мене - ви є більш неадекватні ніж я, (тільки без обид).
Якщо ви хоч трішки заєте історію, то можете самі порахувати - скільки раз московія нападала на Україну, і Швеція.
2 Про "паплюження" я не говорив, я мав на увазі - демонтаж.
3 Відношення до царя-імператора петра І українців та української влади не повинно бути різним, то є ворог України.
3 Петра б не прславляли, якби він був посередністю..
Гітлер теж не був посередність, і його прославляли, і було неоднозначне відношення, і теж був на Україні, так, що йому теж наставити памятників?

1. У кожного своя субєктивна думка і уявлення про норми адекватності, надіюсь, це питання не стане темою для обговорювання
Так що, тепер потрібно ненавидіти і шведів, і россіян, і поляків??? Всі війни відбуваються із-за ігр політиків та зомбованих ними громадян.
2. А як ви відноситеся до такого історичного образу, як княгиня Ольга? Чи князь Ігор? Ви б демонтували їх памятники? З Ольгою ні один садист не зрівняється в фантазії насилля. Ігор любив нападати на мирно існуючі племена і не тільки він. Так побудований цей світ - хто не воєнно-потужний, буде завойований. І хіба винний Петро, що Малоросія була його завойованою землею? Чи він поввинен був оголосити незалежність і відпустити всих з миром? Ха-ха! Не смішіть мене. Це те саме, що ми зараз віддали б Крим чи то татарам, чи то росіянам. Петро був варваром - це факт. труЯк і наші правителі. Але Ви їм скинете на те, що то був такий час.. А Петра, значить, за його стиль правління треба зневажати? Якщо Ви добре вивчали історію, то не будете звинувачувати Петра в націоналізмі. Він палив не тільки малорос. села, але й свої. Зате ніяка собака б не напала на Україну, бо була під протекцією сильної імперії... а не то розтаскали б, розірвали на різні шматки. Так що хто знає, що краще?
3. Звідки ми знаємо, може б ми Гітлера теж прославляли, якби він виграв війну. Може б Ви тоді, Станіславе, не ходили в шароварах і не плювалися б на москалів, а співали дойчланд, дойчланд юбер аллес..Бо виховували б Вас не так і пічкали газети з ТВ не тим, що зараз.. До речі, Гітлер був не тільки на Украіні, але і в Полтаві, це так, для інформаціїї
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
СТАНІСЛАВ БОВІР
сообщение 27.8.2008, 18:15
Сообщение #10



Группа: Форумчане
Сообщений: 74
Регистрация: 2.8.2008




Цитата(Попелюшка @ 24.08.2008 - 09:13)
Так що, тепер потрібно ненавидіти і шведів, і россіян, і поляків??? Всі війни відбуваються із-за ігр політиків та зомбованих ними громадян.
2. А як ви відноситеся до такого історичного образу, як княгиня Ольга? Чи князь Ігор? Ви б демонтували їх памятники? З Ольгою ні один садист не зрівняється в фантазії насилля. Ігор любив нападати на мирно існуючі племена і не тільки він.

1. Неперекручуйте, будь-ласка, слів, я не говорив, що якусь націю через те, що там були певні особи, потрібно "ненавидіти".
2. Княгиня Ольга, на мою думку, це "монарх" полян, яка почала вводити християнство на Русі. (добре, це чи ні, це вже інше питання)

Зприводу садистів: а скільки на Україні залишилося памятників леніну-сталіну-дзержинському? Вони менші садисти? А скільки народу вони знищели, княгиня Ольга по відношенню до них - немовля невинне.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
СТАНІСЛАВ БОВІР
сообщение 27.8.2008, 18:20
Сообщение #11



Группа: Форумчане
Сообщений: 74
Регистрация: 2.8.2008




Цитата(Попелюшка @ 24.08.2008 - 09:13)
І хіба винний Петро, що Малоросія була його завойованою землею?

Якщо ви вважаєте Укураїну - "малоросією", то все з вами ясно, і продовжувати з вами дискусію, небачу сенсу, не хочу витрачати свій час, щоб робити з хохла - українця.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Def
сообщение 27.8.2008, 20:01
Сообщение #12



Группа: Форумчане
Сообщений: 349
Регистрация: 18.11.2007




Odo. Вы живёте в Питере. Хватит издалека украинствовать. Неня в вас нуждается. Переезжайте в Полтаву. Будете в вышиванке рассекать.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
СТАНІСЛАВ БОВІР
сообщение 27.8.2008, 22:10
Сообщение #13



Группа: Форумчане
Сообщений: 74
Регистрация: 2.8.2008




Цитата(Def @ 27.08.2008 - 20:38)
Odo. Вы живёте в Питере. Хватит издалека украинствовать. Неня в вас нуждается. Переезжайте в Полтаву. Будете в вышиванке рассекать.

Звідки така буйна фантація, я десь писав, що я живу в Пітері? А ви ще якісь міста в росії знаєте, чи словниковий запас закінчився?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Попелюшка
сообщение 1.9.2008, 20:18
Сообщение #14



Группа: Форумчане
Сообщений: 16
Регистрация: 20.8.2008




Тю. Я що, винна, що в той час офіційна назви сучасної України була Малоросією? Чи і Київську Русь не можна називати Київською Руссю, а Стамбул Констинтанополем, коли переповідаєш події тих часів?
Памятник - це не ікона. Це мовчазний свідок тих чи інших подій. Як на мене, хай вони всі залишаються. А не зносяться чи ставляться в залежності від того, як до цього відноситься сучасна влада та що культивується на даний момент.
Станіслав, а скільки Вам років? Просто цікаво. Я так думаю, років до 25, період максималізму. Це так чудово. Ви обовязково зберігайте всі свої записи. Будете посміхатися трішки пізніше. Ви тільки не ображайтеся, я б цього не хотіла.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
СТАНІСЛАВ БОВІР
сообщение 6.9.2008, 22:07
Сообщение #15



Группа: Форумчане
Сообщений: 74
Регистрация: 2.8.2008




Цитата(Попелюшка @ 1.09.2008 - 20:55)
Тю. Я що, винна, що в той час офіційна назви сучасної України була Малоросією? Чи і Київську Русь не можна називати Київською Руссю, а Стамбул Констинтанополем, коли переповідаєш події тих часів?
Памятник - це не ікона. Це мовчазний свідок тих чи інших подій. Як на мене, хай вони всі залишаються. А не зносяться чи ставляться в залежності від того, як до цього відноситься сучасна влада та що культивується на даний момент.
Станіслав, а скільки Вам років? Просто цікаво. Я так думаю, років до 25, період максималізму. Це так чудово. Ви обовязково зберігайте всі свої записи. Будете посміхатися трішки пізніше. Ви тільки не ображайтеся, я б цього не хотіла.

1. Чомусь не хочеться, щоб мої діти гуляли, біля памятників тим "людям", які є причетні до вбивства моїх дідів-прадідів.
2. Період максималізму це підлітковий період, який закінчується ще до 25 років. Мені трохи більше ніж 30? А скільки вам?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Def
сообщение 14.9.2008, 1:05
Сообщение #16



Группа: Форумчане
Сообщений: 349
Регистрация: 18.11.2007




Цитата(СТАНІСЛАВ БОВІР @ 6.09.2008 - 22:44)
Цитата(Попелюшка @ 1.09.2008 - 20:55)
Тю. Я що, винна, що в той час офіційна назви сучасної України була Малоросією? Чи і Київську Русь не можна називати Київською Руссю, а Стамбул Констинтанополем, коли переповідаєш події тих часів?
Памятник - це не ікона. Це мовчазний свідок тих чи інших подій. Як на мене, хай вони всі залишаються. А не зносяться чи ставляться в залежності від того, як до цього відноситься сучасна влада та що культивується на даний момент.
Станіслав, а скільки Вам років? Просто цікаво. Я так думаю, років до 25, період максималізму. Це так чудово. Ви обовязково зберігайте всі свої записи. Будете посміхатися трішки пізніше. Ви тільки не ображайтеся, я б цього не хотіла.

1. Чомусь не хочеться, щоб мої діти гуляли, біля памятників тим "людям", які є причетні до вбивства моїх дідів-прадідів.
2. Період максималізму це підлітковий період, який закінчується ще до 25 років. Мені трохи більше ніж 30? А скільки вам?

38
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Bern
сообщение 16.9.2008, 12:57
Сообщение #17



Группа: Новички
Сообщений: 5
Регистрация: 26.8.2008




Цитата(Попелюшка @ 1.09.2008 - 20:55)
Станіслав, а скільки Вам років? Просто цікаво. Я так думаю, років до 25, період максималізму. Це так чудово. Ви обовязково зберігайте всі свої записи. Будете посміхатися трішки пізніше. Ви тільки не ображайтеся, я б цього не хотіла.
Попелюшка, а у чому саме Ви побачили максималізм у дописах пана Станіслава? Якось ніц подібного не зауважив: просто нормальні думки думаючої людини.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
waschaus
сообщение 27.9.2008, 0:55
Сообщение #18



Группа: Форумчане
Сообщений: 30
Регистрация: 29.7.2006




Цитата(СТАНІСЛАВ БОВІР @ 11.08.2008 - 23:49)
Цитата
Цікаво куди адмін дивиться?

Я завжди знав, що люди промоскальського спр"ямування дуже виховані, але не думав, що настільки.

Мабуть
Цитата
спр"ямування
погляду Адміну проходить трохи осторонь того місця де розташовано
Цитата
Укураїну


Почитав слова Бовіра та й подумав знову:
Якщо любиш Україну, то вчи ж рідну мову!
Нема часу патріоту - треба ж говорити,
Так і мусить до сконвіку бовіром прожити...
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
wwa
сообщение 29.9.2008, 12:58
Сообщение #19



Группа: Форумчане
Сообщений: 45
Регистрация: 24.9.2008
Из: Полтава




Цитата(СТАНІСЛАВ БОВІР @ 2.08.2008 - 19:33)
Потрібно позносити пам"ятники катам України, і більше не буде таких інциндентів.

Станислав! По моему Вас понесло!
Знаете, не мной сказано, но только сильные и умные люди обладают талантом всепрощения!
Откуда в Вас столько злости? Перечитав Все Ваши посты мне стало Вас искренне жаль!
Жизнь продолжается и строить отношения, постоянно вспоминая негативные примеры из прошлого, по меньшей мере глупо!!!
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
wwa
сообщение 29.9.2008, 13:05
Сообщение #20



Группа: Форумчане
Сообщений: 45
Регистрация: 24.9.2008
Из: Полтава




Цитата(waschaus @ 12.10.2007 - 23:47)
  Или это борцы (или правилнее -  Борцы) с бабульками-охранницами, которым пришлось потом этот памятник отмывать (ведь стыдно перед гостями Полтавы за то что у нас такие засранцы водятся).
  Стыдуха, блин, да и только больше сказать нечего...

Да кстати! Станислав Бовир добросовесно увел всех от темы!
ИМХО! Не важно какой памятник обгадили, Петру 1 или Мазепе, важно то, что к сожалению у нас еще полно узколобых, тупоголовых придурков способных на подобный акт вандализма! А самое страшное, что это все пытаются прикрыть громкими словами! По УК это хулиганство!
Пока есть те кто это поощряет, сие явление неистрибимо!
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение





3 страниц V   1 2 3 >
Ответить в данную темуНачать новую тему

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 29.4.2024, 1:38
<% SAPE %>



Форум Полтавы - Полтавский форум

email: [email protected]