Полтава форум

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

3 страниц V  < 1 2 3  
Ответить в данную темуНачать новую тему
Лекции Одо по современному искусству: скульптура
Odo
сообщение 7.4.2009, 11:39
Сообщение #41



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Malinka1308 @ 7.4.2009, 10:49) *
Париж... Это даже сложно выразить словами. Там какая-то особая атмосфера. Каждый уголок, каждая улица-уже искусство. Я думаю, вдохновлят на творчество и способствует ему. Кто был, тот поймет насчет атмосферы.

Саме так, а ще люди, які цю атмосферу поколіннями збирали по крихтах. Можливо тому і виникла така величезна концентрація художників у цьому місті у певний історичний момент. Бо чим більше відривається художник у своїх досягненнях від натопвпу, тим більше він потребує когось, хто б його таки розумів, а без художньої тусовки у нього не лишається шансів. Пікассо, взагалі мав своє "кодло", що його боготворило. А Модільяні, коли повертався до себе додому в Італію, то наштовхувався на нерозуміння своєї творчости у своїх же однолітків, друзів дитинства, з якими він разом ріс і навіть навчався малювати. Він не міг би там залишатися далі тим, ким він вже став. Консервативне середовище просто знищило би його морально.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Admin
сообщение 7.4.2009, 11:50
Сообщение #42



Группа: Администраторы
Сообщений: 863
Регистрация: 28.4.2005




Цитата(Odo @ 7.4.2009, 11:03) *
Колись мені пощастило подивитися виставку живопису дешевнохворих. Це була надзвичайно цікава виставка. Принаймні, нічого подібного мені ніколи не доводилося бачити. Деякі картини я пам'ятаю досі.

Это не удивительно. wink.gif

Цитата
А Ви продовжуйте заздрити, бо цих речей Вам ніколи не збагнути, оперативки у мозку не вистачить wink.gif

Не судите всех по себе.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 7.4.2009, 15:41
Сообщение #43



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Admin @ 7.4.2009, 12:29) *
Это не удивительно. wink.gif

Людина, яка зупинилася у своєму розвиткові не здатна чомусь дивуватися. Для неї все зупинилося, все загальмувало, бо вона сама жалюгідне і жорстоке гальмо і для себе і для світу навколо себе. Світ стає темрявою навколо таких людей і втрачає свою нестерпну таємничість, бо для неї немає невирішених питань, для неї все таке ж примітивне і тупе, як і вона сама. Так світ відбивається у нас, а ми у світі. І так ми обираємо свої шляхи у цьому житті: бути гальмом і все звати фігнею, чи навчатися новому і незбагненному, бігти з гори, чи підійматися у гору? Suum cuique.

Цитата(Admin @ 7.4.2009, 12:29) *
Не судите всех по себе.

Я, взагалі, намагаюся нікого не судити, бо це справа безглузда, а всіх і поготів, я лиш констатую факт.

Сообщение отредактировал Odo - 7.4.2009, 15:52
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Malinka1308
сообщение 8.4.2009, 23:22
Сообщение #44



Группа: Форумчане
Сообщений: 298
Регистрация: 16.2.2009




Одо, насчет украинских скульпторов. Посмотрела работы Олега Пинчука.
Что ты скажешь, например вот об этих www.pinchuk.kiev.ua/gallery/?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 9.4.2009, 14:54
Сообщение #45



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Malinka1308 @ 7.4.2009, 11:38) *
Тогда давайте вернемся к скульптуре. А украинские скульпторы себя как то презентуют на мировой арене?

Ну, з величезною натяжкою можна спробувати привласнити собі скульптора, поета та прозаїка, Вадима Сидура, за походженням єврея, але, який народився 1924 року, у Єкатеринославі (нині Дніпропетровск). Але найкоректніше його назвати радянським художником.


"Девушки из хора"

Застыть,
Превратиться в скульптуру
И стать навсегда
Безмолвным, взывающим.
© В. Сидур


"Взывающий"


"Памятник погибшим от насилия"


"Формула скорби"


"Семья"

Сообщение отредактировал Odo - 9.4.2009, 14:57
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Malinka1308
сообщение 9.4.2009, 14:57
Сообщение #46



Группа: Форумчане
Сообщений: 298
Регистрация: 16.2.2009




Как угадываются образы! rolleyes.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 9.4.2009, 15:09
Сообщение #47



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Malinka1308 @ 9.4.2009, 14:36) *
Как угадываются образы! rolleyes.gif

Так, по Сидуру можна студентів навчати, настільки впізнаваними і доступними є його образи, що инколи вони здаються хрестоматійними. Він використовував перші плани асоціацій, хоча й не настільки перші, щоб створювати реалістичні композиції.

Мене, колись дуже вразив його "Взывающий", шкода, що у мережі немає якіснішої світлинки цієї чудової композиції.

Сообщение отредактировал Odo - 9.4.2009, 15:12
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Malinka1308
сообщение 9.4.2009, 15:16
Сообщение #48



Группа: Форумчане
Сообщений: 298
Регистрация: 16.2.2009




Цитата(Odo @ 9.4.2009, 15:48) *
Так, по Сидуру можна студентів навчати, настільки впізнаваними і доступними є його образи, що инколи вони здаються хрестоматійними. Він використовував перші плани асоціацій, хоча й не настільки перші, щоб створювати реалістичні композиції.

Мене, колись дуже вразив його "Взывающий", шкода, що у мережі немає якіснішої світлинки цієї чудової композиції.



А мне понравились "Погибшим от насилия" и "Формула скорби". Я думаю вживую впечатляет
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение





3 страниц V  < 1 2 3
Ответить в данную темуНачать новую тему

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 27.4.2024, 22:29
<% SAPE %>



Форум Полтавы - Полтавский форум

email: [email protected]