Полтава форум

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

3 страниц V  < 1 2 3 >  
Ответить в данную темуНачать новую тему
Наши любимые художники
Malinka1308
сообщение 24.3.2009, 10:32
Сообщение #21



Группа: Форумчане
Сообщений: 298
Регистрация: 16.2.2009




Цитата(Odo @ 24.3.2009, 11:01) *
Профани завше чисельно переважали у будь-якій справі, щодо мистецтва, то і поготів.


Що саме Вам видалося оригінальним у цій графіці?





1. Я может и профан, но не слишком переживаю из-за этого. По- моему, это просто дело вкуса.
2.Мне не понравилось, но во всяком случае такое еще нарисовать надо.
3. А Вам эта картина понравилась?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 24.3.2009, 10:44
Сообщение #22



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Malinka1308 @ 24.3.2009, 11:11) *
1. Я может и профан, но не слишком переживаю из-за этого.

Ви не повірите, але жоден профан не переймається рівнем своєї обізнаности, навспак, це властивість саме освічених людей wink.gif

Цитата(Malinka1308 @ 24.3.2009, 11:11) *
По- моему, это просто дело вкуса.

Смаки бувають різні, бувають, наприклад, зіпсуті. Це, як виноградна лоза, коли її не доглядати, то марно чекати на вино з неї — все заросте бур'янами. Лише працьовитий виноградар може на щось розраховувати.

Цитата(Malinka1308 @ 24.3.2009, 11:11) *
2.Мне не понравилось, но во всяком случае такое еще нарисовать надо.
3. А Вам эта картина понравилась?

Коли Ви про наведену Вами графіку, то цікава пластика, композиція та трактування форми посередні. Особливо не зачепила, але зроблено майстровито.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Malinka1308
сообщение 24.3.2009, 10:50
Сообщение #23



Группа: Форумчане
Сообщений: 298
Регистрация: 16.2.2009




Цитата(Odo @ 24.3.2009, 11:23) *
Ви не повірите, але жоден профан не переймається рівнем своєї обізнаности, навспак, це властивість саме освічених людей wink.gif


Смаки бувають різні, бувають, наприклад, зіпсуті. Це, як виноградна лоза, коли її не доглядати, то марно чекати на вино з неї — все заросте бур'янами. Лише працьовитий виноградар може на щось розраховувати.


Коли Ви про наведену Вами графіку, то цікава пластика, композиція та трактування форми посередні. Особливо не зачепила, але зроблено майстровито.


Не отрицаю, мне еще многому нужно научиться, но я еще не прожила и четверть века, чтобы уметь все и судить обо всем. На это ведь и целой жизни не хватит. Я просто удивляюсь, как у Вас на все хватает времени, с нашей то жизнью, когда не успеваешь просто остановиться и оглянуться, на то, что было вчера
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 24.3.2009, 11:00
Сообщение #24



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Malinka1308 @ 24.3.2009, 11:29) *
Не отрицаю, мне еще многому нужно научиться, но я еще не прожила и четверть века, чтобы уметь все и судить обо всем.

А ось це вельми обнайдійливо, коли людина так каже. Це означає, що вона усвідомлює свої інтелектуальні межі, пам'ятаєте сократівське: "Scio me nihil scire"?

Цитата(Malinka1308 @ 24.3.2009, 11:29) *
На это ведь и целой жизни не хватит. Я просто удивляюсь, как у Вас на все хватает времени, с нашей то жизнью, когда не успеваешь просто остановиться и оглянуться, на то, что было вчера

А з чого Ви взяли, що вистачає? Часу обмаль на все. Просто у мене є система пріоритетів, де чільне місце посідають речі гуманітарні, або, як писав Сковорода:

Всякому голову мучит свой дур.
А мні одна только в світі дума,
Как би умерти мні не без ума.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Malinka1308
сообщение 24.3.2009, 11:04
Сообщение #25



Группа: Форумчане
Сообщений: 298
Регистрация: 16.2.2009




Цитата(Odo @ 24.3.2009, 11:39) *
А з чого Ви взяли, що вистачає? Часу обмаль на все. Просто у мене є система пріоритетів, де чільне місце посідають речі гуманітарні, або, як писав Сковорода:

Всякому голову мучит свой дур.
А мні одна только в світі дума,
Как би умерти мні не без ума.


Ну а у меня вещи экономические. Но Вы меня заинтересовали, и думаю через некоторое время смогу говорить с Вами о живописи на более приличном уровне
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 24.3.2009, 11:10
Сообщение #26



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Malinka1308 @ 24.3.2009, 11:43) *
Ну а у меня вещи экономические. Но Вы меня заинтересовали, и думаю через некоторое время смогу говорить с Вами о живописи на более приличном уровне

Дякую за надію wink.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Admin
сообщение 24.3.2009, 12:17
Сообщение #27



Группа: Администраторы
Сообщений: 863
Регистрация: 28.4.2005




Цитата(Odo @ 24.3.2009, 10:10) *
Хотів би Вас заспокоїти, та нема чим, Ваші судження щодо мистецтва дійсно "сірі", на рівні бабусьок з семками коло під'їзду.

Я картинами торговать не планирую, поэтому извращать или подавлять свой вкус и не собираюсь smile.gif

Цитата
Чому так? Дуже просто. Уявіть собі таку ситуацію, бере хтось до рук підручника, наприклад, по php, розгортає, кілька секунд дивиться і закриває. Потім відкладає у бік і каже: "Шось я ніфіга не в'їхав у це пехапе, мабуть якась чергова туфта". Приблизно те саме кажете Ви про мистецтво.

Неудачное сравнение.

Цитата
Щоб навчитися його бачити, а не лише дивитися на нього, потрібен час, декому дуже довгий час, мені, наприклад, виявилося потрібним кілька десятків років мого життя, щоб наблизитися до якогось більш-менш ясного відчуття-розуміння творів мистецтва деяких художників. Бо, як влучно зауважила одна американська художниця, для того, щоб побачити квітку потрібен час.

Не спешите. Частенько к старости мозги сами помогают понять пациентов психушкиsmile.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 24.3.2009, 12:32
Сообщение #28



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Admin @ 24.3.2009, 12:56) *
Я картинами торговать не планирую, поэтому извращать или подавлять свой вкус и не собираюсь smile.gif

Важко зіпсувати, те чого не має і близько wink.gif

Цитата(Admin @ 24.3.2009, 12:56) *
Неудачное сравнение.

А, як Вам такий: "Ви на роялі вмієте грати? Не знаю, не пробував"?

Цитата(Admin @ 24.3.2009, 12:56) *
Не спешите. Частенько к старости мозги сами помогают понять пациентов психушкиsmile.gif

Це мабуть якийсь невдалий парафраз відомого вислову, що мудрість приходить разом зі старістю, хоча инколи старість приходить таки сама wink.gif

Сообщение отредактировал Odo - 24.3.2009, 12:32
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Admin
сообщение 24.3.2009, 12:42
Сообщение #29



Группа: Администраторы
Сообщений: 863
Регистрация: 28.4.2005




Цитата(Odo @ 24.3.2009, 12:11) *
Важко зіпсувати, те чого не має і близько wink.gif

Благодарю известного художника-реалиста за диагноз.

Цитата
А, як Вам такий: "Ви на роялі вмієте грати? Не знаю, не пробував"?


Тоже неудачно. ПХП можно так-сяк выучить за пару месяцев, а полюбить мазню Ротка вы далеко не каждого заставите.

Цитата
Це мабуть якийсь невдалий парафраз відомого вислову, що мудрість приходить разом зі старістю, хоча инколи старість приходить таки сама wink.gif


Видомых высловив я не вспоминал, это я к тому, что атрофия мозга - хороший повод начать рисовать кисточкой цветные прямоугльники.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 24.3.2009, 13:59
Сообщение #30



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Admin @ 24.3.2009, 13:21) *
Благодарю известного художника-реалиста за диагноз.

Помиляєтесь, не вважаю себе ні художником, ні реалістом.

Цитата(Admin @ 24.3.2009, 13:21) *
Тоже неудачно. ПХП можно так-сяк выучить за пару месяцев, а полюбить мазню Ротка вы далеко не каждого заставите.

Та і таблицю множення полюбити не кожного заставите, не те, що такий вишуканий живопис, як у Ротка, бо вгору підійматися тяжко, а згори легко і весело. Кожен обирає своє.

Цитата(Admin @ 24.3.2009, 13:21) *
Видомых высловив я не вспоминал, это я к тому, что атрофия мозга - хороший повод начать рисовать кисточкой цветные прямоугльники.

Атрофія мозку, це якраз навпаки — метафора відсутности розумового розвитку і не здатність сприйняття чогось нового і незвичного, що Ви і демонструєте своїми дописами.

Ось ще приклад людини, яка подібно до Ротка, все життя малювала пензликом кольорові прямокутнички та инші фігури. Поставте їй Ваш черговий діягноз.

Сообщение отредактировал Odo - 24.3.2009, 14:02
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 24.3.2009, 14:20
Сообщение #31



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Продовжуємо говорити про улюблене і лякати Адміна класикою шляхетного малярства.

Анрі Матісс — велетень французького постімпресіонізму, але не будемо багато розводитися, бо живопис треба дивитися це для очей.











Трохи графіки:





Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Admin
сообщение 24.3.2009, 14:35
Сообщение #32



Группа: Администраторы
Сообщений: 863
Регистрация: 28.4.2005




Цитата(Odo @ 24.3.2009, 13:59) *
Продовжуємо говорити про улюблене і лякати Адміна класикою шляхетного малярства.

Анрі Матісс — велетень французького постімпресіонізму, але не будемо багато розводитися, бо живопис треба дивитися це для очей.

Вы пытаетесь меня испугать не шляхетним малярством, а раскрученными фамилиями художников и их мазней. Вся эта писанина годится только для инвестирования лишних денег. А нормальные вещи "треба дивитися для очей" smile.gif

Про "шляхетне малярство" вам талдычит большая стая искусствоведов, чтобы вы, разбогатев, знали куда нести деньги.

И давайте дальше без личных оскорблений и диагнозов оппонентам. С вами становится противно спорить. Я не обязан восторгаться с умным видом всякой мазней больных или неумевших рисовать людей. Как и выслушивать от вас диагнозы.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 24.3.2009, 14:46
Сообщение #33



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Admin @ 24.3.2009, 15:14) *
Вы пытаетесь меня испугать не шляхетним малярством, а раскрученными фамилиями художников и их мазней. Вся эта писанина годится только для инвестирования лишних денег. А нормальные вещи "треба дивитися для очей" smile.gif

Це не той випадок, більшість робіт цих майстрів належать всесвітній спадщині мистецтва і зберігаються у Луврі, Ермітажі тощо, вони не є доступні для гаманців колекціонерів. А щодо "дивитися", то повторюю ще раз дивитися на мистецтво і бачити його — речі різні, инколи навіть, взагалі, протилежні. Саме через це так багато трагічних біографій художників, яких пізніше визнавали геніями.

Цитата(Admin @ 24.3.2009, 15:14) *
Про "шляхетне малярство" вам талдычит большая стая искусствоведов, чтобы вы, разбогатев, знали куда нести деньги.

Та у Вас, як я бачу не лише національні комплекси. Обдурити можна лише невігласів. Просто навчіться розбиратися у мистецтві і Вас ніякі мистецтвознавці ніколи не обдурять.

Цитата(Admin @ 24.3.2009, 15:14) *
И давайте дальше без личных оскорблений и диагнозов оппонентам. С вами становится противно спорить. Я не обязан восторгаться с умным видом всякой мазней больных или неумевших рисовать людей. Как и выслушивать от вас диагнозы.

Давайте. Але і Ви припиніть ставити діягнози художникам, у мистецтві яких ніц не роздупляєтеся.

Сообщение отредактировал Odo - 24.3.2009, 14:57
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Великий Тентакле...
сообщение 24.3.2009, 16:32
Сообщение #34



Группа: Форумчане
Сообщений: 24
Регистрация: 26.12.2008




Цитата(Odo @ 24.3.2009, 10:10) *
Хотів би Вас заспокоїти, та нема чим, Ваші судження щодо мистецтва дійсно "сірі", на рівні бабусьок з семками коло під'їзду. Чому так? Дуже просто. Уявіть собі таку ситуацію, бере хтось до рук підручника, наприклад, по php, розгортає, кілька секунд дивиться і закриває. Потім відкладає у бік і каже: "Шось я ніфіга не в'їхав у це пехапе, мабуть якась чергова туфта". Приблизно те саме кажете Ви про мистецтво. Щоб навчитися його бачити, а не лише дивитися на нього, потрібен час, декому дуже довгий час, мені, наприклад, виявилося потрібним кілька десятків років мого життя, щоб наблизитися до якогось більш-менш ясного відчуття-розуміння творів мистецтва деяких художників. Бо, як влучно зауважила одна американська художниця, для того, щоб побачити квітку потрібен час.


любите ли Вы театр, как люблю его я? (с) Станиславский?wink.gif
А если серьезно, то искусство - это не квантовая механика. Широта восприятия авторов этих, с позволения сказать, "полотен", возможно и широка. Никто не исключает, что они являли себя одухотворенными и харизматичными фройндами. Но без контекста (привязки) к личности (именно к этому комплексному понятию) автора эти "шедевры" даже на троечку не тянут. А изучать биографию и жизненный путь человека искусства, который отметился авторством десятка-другого аляповатых ромбиков... уж простите, не канает. Не нужно участников конференции обращать в люмпенов и черносотинцев и просто в неграмотных людей лишь по признаку их субъективного неприятия сих сомнительных предметов искусства. Умиляйте лучше этими предметами студентов художественных вузов и их преподавателей (т.е. специалистов изобразительного искусства). Они здраво накритикуют. После того как доулыбаются.

Сообщение отредактировал Великий Тентаклевый Йожег - 24.3.2009, 16:34
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 24.3.2009, 16:49
Сообщение #35



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Великий Тентаклевый Йожег @ 24.3.2009, 17:11) *
любите ли Вы театр, как люблю его я? (с) Станиславский?wink.gif
А если серьезно, то искусство - это не квантовая механика. Широта восприятия авторов этих, с позволения сказать, "полотен", возможно и широка. Никто не исключает, что они являли себя одухотворенными и харизматичными фройндами. Но без контекста (привязки) к личности (именно к этому комплексному понятию) автора эти "шедевры" даже на троечку не тянут. А изучать биографию и жизненный путь человека искусства, который отметился авторством десятка-другого аляповатых ромбиков... уж простите, не канает. Не нужно участников конференции обращать в люмпенов и черносотинцев и просто в неграмотных людей лишь по признаку их субъективного неприятия сих сомнительных предметов искусства. Умиляйте лучше этими предметами студентов художественных вузов и их преподавателей (т.е. специалистов изобразительного искусства). Они здраво накритикуют. После того как доулыбаются.

Я закінчив один з найкращих художніх вишів Світу. І всі зазначені вище мною художники були кумирами нашої професури. Ми в подробицях вивчали їх творчість, багато що копіювали, наслідували їх твори, вивчаючи техніку живопису та графіки. Які посмішки, про що Ви, шановний? Та хіба тільки їх? Все світове мистецтво від архаїки до сучасности. Але, чи є сенс продовжувати метати бісер?

Сообщение отредактировал Odo - 24.3.2009, 16:55
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Великий Тентакле...
сообщение 24.3.2009, 17:17
Сообщение #36



Группа: Форумчане
Сообщений: 24
Регистрация: 26.12.2008




Цитата(Odo @ 24.3.2009, 16:28) *
Я закінчив один з найкращих художніх вишів Світу. І всі зазначені вище мною художники були кумирами нашої професури. Ми в подробицях вивчали їх творчість, багато що копіювали, наслідували їх твори, вивчаючи техніку живопису та графіки. Які посмішки, про що Ви, шановний? Та хіба тільки їх? Все світове мистецтво від архаїки до сучасности. Але, чи є сенс продовжувати метати бісер?


Т.о., в переводе с "ненашего" языка на литературный, хотите выразить мысль, что участники конференции и Вы находятся в разной степени адекватности, но Вы - грамотнее? Тогда приступайте к научным трудам (только лексику форумную сохраните (про бисер перед кем-то, и прочие громкие и нелицеприятные выражения) и ими оперируйте). Поверьте, вас поймут в академических кругах, где степерь адекватности и аляповатой осознанности лакокрасочной ромбиковой ментальности соотносятся.
А мы - люди простые, консерваториев не кончали (с) кто-то из основоположников марксизма.

Сообщение отредактировал Admin - 24.3.2009, 17:30
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Malinka1308
сообщение 24.3.2009, 17:23
Сообщение #37



Группа: Форумчане
Сообщений: 298
Регистрация: 16.2.2009




Цитата(Великий Тентаклевый Йожег @ 24.3.2009, 17:56) *
А мы - люди простые, в моделей не кончали (с) кто-то из основоположников марксизма.


И прочие громкие и нелицеприятные выражения... dry.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 24.3.2009, 17:27
Сообщение #38



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Великий Тентаклевый Йожег @ 24.3.2009, 17:56) *
Т.о., в переводе с "ненашего" языка на литературный, хотите выразить мысль, что участники конференции и Вы находятся в разной степени адекватности, но Вы - грамотнее? Тогда приступайте к научным трудам (только лексику форумную сохраните (про бисер перед кем-то, и прочие громкие и нелицеприятные выражения) и ими оперируйте). Поверьте, вас поймут в академических кругах, где степерь адекватности и аляповатой осознанности лакокрасочной ромбиковой ментальности соотносятся.

Безумовно ми знаходимося на різних ступенях притомности, щодо мистецтва, так само, як людина, що присвятила себе вивченню будь-якої царини людської діяльности і натовп людей, які "анібельмеса" у ній не тямлять. А що мені робити або писати, я і без Вас якось зорієнтуюся.

Цитата(Malinka1308 @ 24.3.2009, 18:02) *
И прочие громкие и нелицеприятные выражения... dry.gif

Просто людина, мабуть, демонструє міру своєї "простоти" wink.gif

Сообщение отредактировал Odo - 24.3.2009, 17:30
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Великий Тентакле...
сообщение 24.3.2009, 17:36
Сообщение #39



Группа: Форумчане
Сообщений: 24
Регистрация: 26.12.2008




Цитата(Odo @ 24.3.2009, 17:06) *
Безумовно ми знаходимося на різних ступенях притомности, щодо мистецтва, так само, як людина, що присвятила себе вивченню будь-якої царини людської діяльности і натовп людей, які "анібельмеса" у ній не тямлять. А що мені робити або писати, я і без Вас якось зорієнтуюся.
Просто людина, мабуть, демонструє міру своєї "простоти" wink.gif


О ОДО! Великий учитель психологии моего подсознания! Теперь только так буду обращаться, по всей форме. Причем каждое слово - с заглавной светящейся неоновой церковнославянской буквы. Удачи в дальнейшем восхищении ромбиками и победы в войне с ромбико-ненавистниками! smile.gif
Я осознал - ромбики - это благо. Буду восхищаться ими ежедневно и еженощно! Спасибо, открыли мне глаза на новые грани бытия smile.gif

Сообщение отредактировал Великий Тентаклевый Йожег - 24.3.2009, 17:38
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 24.3.2009, 17:48
Сообщение #40



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Великий Тентаклевый Йожег @ 24.3.2009, 18:15) *
О ОДО! Великий учитель психологии моего подсознания! Теперь только так буду обращаться, по всей форме. Причем каждое слово - с заглавной светящейся неоновой церковнославянской буквы. Удачи в дальнейшем восхищении ромбиками и победы в войне с ромбико-ненавистниками! smile.gif
Я осознал - ромбики - это благо. Буду восхищаться ими ежедневно и еженощно! Спасибо, открыли мне глаза на новые грани бытия smile.gif

Сміх, взагалі, корисний для здоров'я, до того ж він чудово маскує (компенсує?) Ваше повне невігластво.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение





3 страниц V  < 1 2 3 >
Ответить в данную темуНачать новую тему

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 27.4.2024, 21:01
<% SAPE %>



Форум Полтавы - Полтавский форум

email: [email protected]