Полтава форум

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

3 страниц V   1 2 3 >  
Ответить в данную темуНачать новую тему
Наши любимые художники
Odo
сообщение 23.3.2009, 15:01
Сообщение #1



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Один з моїх улюблених художників — швейцарець Пауль Клєє (німецькомовний):



От художники, ніби далекі від мовних проблем, бо репрезентують нетекстову (надтекстову?) культуру і все ж, зацініть яка саме мовна локація у Вікіпедії написала про свого художника найкращу статтю, що позначена зірочкою?

Прикрепленное изображение


Правильно, німецька, бо німецькомовний — отже "наш, німець", як же ж не написати найкращу статтю? Справа чести.

Сообщение отредактировал Odo - 23.3.2009, 15:10
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Admin
сообщение 23.3.2009, 15:37
Сообщение #2



Группа: Администраторы
Сообщений: 863
Регистрация: 28.4.2005




Цитата(Odo @ 23.3.2009, 14:43) *
Один з моїх улюблених художників — швейцарець Пауль Клєє (німецькомовний):


Это и я так могу… ©Промокашка

Одо, я вот не пойму: вы товаришуете только с теми ммм.. деятелями культуры, продукция которых вам лично нравится, или просто вам нравится вся продукция ваших знакомых деятелей культуры? wink.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 23.3.2009, 16:06
Сообщение #3



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Admin @ 23.3.2009, 16:19) *
Это и я так могу… ©Промокашка

Спробуйте, а потім порівняємо результати wink.gif

Цитата(Admin @ 23.3.2009, 16:19) *
Одо, я вот не пойму: вы товаришуете только с теми ммм.. деятелями культуры, продукция которых вам лично нравится, или просто вам нравится вся продукция ваших знакомых деятелей культуры? wink.gif

Пауль Клєє є настільки відомим серед освічених людей митцем, що мені, навіть, не зручно Вам про це говорити.

Може Ви ще й Марка Ротко не знаєте?








Сообщение отредактировал Odo - 23.3.2009, 16:28
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 23.3.2009, 16:33
Сообщение #4



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Ще трохи Ротка:











Сообщение отредактировал Odo - 23.3.2009, 16:41
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Malinka1308
сообщение 23.3.2009, 16:46
Сообщение #5



Группа: Форумчане
Сообщений: 298
Регистрация: 16.2.2009




Цитата(Odo @ 23.3.2009, 17:15) *
Ще трохи Ротка:












Это какой стиль?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Admin
сообщение 23.3.2009, 16:56
Сообщение #6



Группа: Администраторы
Сообщений: 863
Регистрация: 28.4.2005




Цитата(Malinka1308 @ 23.3.2009, 16:28) *
Это какой стиль?

Ясельный примитивизм. В детском садике так рисуют.

Цитата(Odo @ 23.3.2009, 15:48) *
Пауль Клєє є настільки відомим серед освічених людей митцем, що мені, навіть, не зручно Вам про це говорити.

Може Ви ще й Марка Ротко не знаєте?

Не, не знаю. Я простой сельский паренек с "комплексами меншовартости", поэтому мне нравятся картины Шишкина Ивана Ивановича, рисовавшего при "проклятом" царском режиме:

Прикрепленное изображение
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Malinka1308
сообщение 23.3.2009, 16:56
Сообщение #7



Группа: Форумчане
Сообщений: 298
Регистрация: 16.2.2009




Цитата(Admin @ 23.3.2009, 17:32) *
Ясельный примитивизм. В детском садике так рисуют.



Ну мне лично абстракционизм не нравиться, Малевича с его разноцветными кругами и квадратами я вобще не понимаю.
Есть же такие красивые картины, что понимаешь какой талант нужно иметь, чтобы такое создать, и понимаешь, почему ТАКИХ денег стоит.
А тут.. Но может мы с Вами ничего не понимаем в исскустве))
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 23.3.2009, 17:08
Сообщение #8



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Admin @ 23.3.2009, 17:32) *
Ясельный примитивизм.

Не вгадали, Ротко належить до абстрактного експресіонізму, він є один з творців живопису кольорового поля, а Клєє — одна з найбільших постатей европейського авангарду. До примітивістів належать такі художники, як: Ніко Піросманішвілі, Марія Приймаченко, Катерина Білокур, Анри Русо та багато инших.

Цитата(Admin @ 23.3.2009, 17:32) *
В детском садике так рисуют.

Багато хто з художників обожнює дитячі малюнки і вважає їх геніяльним мистецтвом. Пікасо мріяв наблизитися до них, але сам визнавав, що так і не зміг набути такої ж безпосередньости самовираження, яку має дитина.

Цитата(Admin @ 23.3.2009, 17:38) *
Не, не знаю. Я простой сельский паренек с "комплексами меншовартости", поэтому мне нравятся картины Шишкина Ивана Ивановича, рисовавшего при "проклятом" царском режиме:

І Шишкін чудовий художник. Мало хто знає, що більшість його лісів намальовано у Німеччині wink.gif

Цитата(Malinka1308 @ 23.3.2009, 17:38) *
Ну мне лично абстракционизм не нравиться, Малевича с его разноцветными кругами и квадратами я вобще не понимаю.
Есть же такие красивые картины, что понимаешь какой талант нужно иметь, чтобы такое создать, и понимаешь, почему ТАКИХ денег стоит.
А тут.. Но может мы с Вами ничего не понимаем в исскустве))

Я Малевича дуже люблю, це філософія у живописі, що хоче і стає знаком, символом. Порівняйте його хрести і квадрати зі східною геральдикою, наприклад. А щодо грошей, то Ви в курсі скільки коштують полотна абстракціоністів, того ж Малевича, Кандінського, Ротко, Клєє?

Сообщение отредактировал Odo - 23.3.2009, 17:11
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Admin
сообщение 23.3.2009, 17:16
Сообщение #9



Группа: Администраторы
Сообщений: 863
Регистрация: 28.4.2005




Цитата(Odo @ 23.3.2009, 16:50) *
Я Малевича дуже люблю, це філософія у живописі, що хоче і стає знаком, символом. Порівняйте його хрести і квадрати зі східною геральдикою, наприклад. А щодо грошей, то Ви в курсі скільки коштують полотна абстракціоністів, того ж Малевича, Кандінського, Ротко, Клєє?

Одо, как вы можете мешать высокое искусство с деньгами? smile.gif



Раз заговорили о деньгах. Вы представляете оборот этой отрасли? Все нормальные картины классиков давно лежат в коллекциях. Что остается делать дилерам? Раскручивать новые имена и продавать это унылое говно "понимающим толк в современном искусстве".
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 23.3.2009, 17:14
Сообщение #10



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




А ось робота хорватського примітивіста Івана Генералича "Олені йдуть на свадьбу":

Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 23.3.2009, 17:25
Сообщение #11



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Admin @ 23.3.2009, 17:58) *
Одо, как вы можете мешать высокое искусство с деньгами? smile.gif

Художники не янголи з крилами, а люди з плоті і крови і їм теж потрібно їсти щодня. Тому, як сказав класик: "Нє продайотся вдохновєньє, но можно рукопись продать" wink.gif

Цитата(Admin @ 23.3.2009, 17:58) *
Раз заговорили о деньгах. Вы представляете оборот этой отрасли? Все нормальные картины классиков давно лежат в коллекциях. Что остается делать дилерам? Раскручивать новые имена и продавать это унылое говно "понимающим толк в современном искусстве".

Дуже добре уявляю. Є шедеври, є полова, але де що розрізнить лише час. Великий Рембрандт помер під парканом. Модільяні з Ван Гогом так і не спромоглися продати майже жодної зі своїх робіт і таких випадків — море. Чого вартий лише Вермеєр Дельфтський. А зараз це класики, яких сучасники не оцінили і не зрозуміли, а Ви і досі, як я бачу на рівні їх сучасників.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Гад еще тот
сообщение 23.3.2009, 17:26
Сообщение #12



Группа: Форумчане
Сообщений: 141
Регистрация: 11.2.2009
Из: Полтава/Киев




А мне в последнее время нравятся работы Федора (Али) Изенбека. К сожалению, эта идиотская история с "Велесовой книгой" подмочила ему репутацию. Но художник был из него гениальный.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Admin
сообщение 23.3.2009, 17:31
Сообщение #13



Группа: Администраторы
Сообщений: 863
Регистрация: 28.4.2005




Цитата(Odo @ 23.3.2009, 17:07) *
А зараз це класики, яких сучасники не оцінили і не зрозуміли, а Ви і досі, як я бачу на рівні їх сучасників.

Да, вот такой я ненормальный. Поддержал бы гривней современных полтавских художников, но на их мазню, висящую возле кукольного театра, смотреть не могу. Богема...
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Malinka1308
сообщение 23.3.2009, 17:44
Сообщение #14



Группа: Форумчане
Сообщений: 298
Регистрация: 16.2.2009




Цитата(Odo @ 23.3.2009, 17:50) *
Я Малевича дуже люблю, це філософія у живописі, що хоче і стає знаком, символом. Порівняйте його хрести і квадрати зі східною геральдикою, наприклад.



Я понимаю, но все же мне красота больше нравиться,чем философия(в картинах):
Эскизы прикрепленных изображений
Прикрепленное изображение

 
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Admin
сообщение 23.3.2009, 17:45
Сообщение #15



Группа: Администраторы
Сообщений: 863
Регистрация: 28.4.2005




Цитата(Odo @ 23.3.2009, 17:17) *
Але для того, щоб відрізнити де мазня, а де шедевр, треба розбиратися у мистецтві, а Вам до цього, на жаль, як до Києва рачки.

Куда уж нам, сирым и убогим, понять всю глубину творчества гения абстрактного экспрессионизма гражданина Ротка unsure.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Malinka1308
сообщение 23.3.2009, 18:06
Сообщение #16



Группа: Форумчане
Сообщений: 298
Регистрация: 16.2.2009




Цитата(Odo @ 23.3.2009, 17:47) *
Я Малевича дуже люблю, це філософія у живописі, що хоче і стає знаком, символом. Порівняйте його хрести і квадрати зі східною геральдикою, наприклад. А щодо грошей, то Ви в курсі скільки коштують полотна абстракціоністів, того ж Малевича, Кандінського, Ротко, Клєє?



В курсе. И может того и стоят, для тех кто их адекватно воспринимает.

Цитата(Гад еще тот @ 23.3.2009, 18:05) *
А мне в последнее время нравятся работы Федора (Али) Изенбека. К сожалению, эта идиотская история с "Велесовой книгой" подмочила ему репутацию. Но художник был из него гениальный.



Во всяком случае оригинально rolleyes.gif
Прикрепленные изображения
Прикрепленное изображение
 
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 23.3.2009, 19:36
Сообщение #17



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Malinka1308 @ 23.3.2009, 18:23) *
Я понимаю, но все же мне красота больше нравиться,чем философия(в картинах):

У тому і річ, що краса вона різна і розмаїта, і філософія у живописі може бути надзвичайно красивою, і це не зменшує і не збільшує наведене Вами полотно з лоренівською композицією. Це просто різні речі. Порівняння у мистецтві, взагалі, вельми сумнівна річ, бо мистецтво — не спорт. Тут кожен геній — чемпіон. Так само, як не можна сказати хто вродливіший бльондинки, чи брюнетки? Різні бувають і ті й ті.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Malinka1308
сообщение 23.3.2009, 19:53
Сообщение #18



Группа: Форумчане
Сообщений: 298
Регистрация: 16.2.2009




Цитата(Odo @ 23.3.2009, 20:15) *
У тому і річ, що краса вона різна і розмаїта, і філософія у живописі може бути надзвичайно красивою, і це не зменшує і не збільшує наведене Вами полотно з лоренівською композицією. Це просто різні речі. Порівняння у мистецтві, взагалі, вельми сумнівна річ, бо мистецтво — не спорт. Тут кожен геній — чемпіон. Так само, як не можна сказати хто вродливіший бльондинки, чи брюнетки? Різні бувають і ті й ті.



Ну вот, я как всегда не могу с Вами не согласиться rolleyes.gif
У меня у самой дома такой "абстракционизм" есть unsure.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 24.3.2009, 10:05
Сообщение #19



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Malinka1308 @ 23.3.2009, 20:32) *
Ну вот, я как всегда не могу с Вами не согласиться rolleyes.gif
У меня у самой дома такой "абстракционизм" есть unsure.gif

Абстракціонізм він, як і будь-який стиль різний. Немає геніяльних стилів є геніяльні або бездарні художники, які працюють у межах того чи иншого стилю. Коли у Вас вдома висить якийсь бездарний абстракціонізм, це зовсім не означає, що весь абстракціонізм є бездарним, це лише говорить про смак того, хто його туди повісив. Давайте сюди світлинку Вашого абстракціонізму, обговоримо, бо живопис треба бачити, а не слухати wink.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 24.3.2009, 10:31
Сообщение #20



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Malinka1308 @ 23.3.2009, 18:45) *
В курсе. И может того и стоят, для тех кто их адекватно воспринимает.

Профани завше чисельно переважали у будь-якій справі, щодо мистецтва, то і поготів.

Цитата(Malinka1308 @ 23.3.2009, 18:45) *
Во всяком случае оригинально rolleyes.gif

Що саме Вам видалося оригінальним у цій графіці?

Цитата(Гад еще тот @ 23.3.2009, 18:05) *
А мне в последнее время нравятся работы Федора (Али) Изенбека. К сожалению, эта идиотская история с "Велесовой книгой" подмочила ему репутацию. Но художник был из него гениальный.



Цитата(Admin @ 23.3.2009, 18:24) *
Куда уж нам, сирым и убогим, понять всю глубину творчества гения абстрактного экспрессионизма гражданина Ротка unsure.gif

Хотів би Вас заспокоїти, та нема чим, Ваші судження щодо мистецтва дійсно "сірі", на рівні бабусьок з семками коло під'їзду. Чому так? Дуже просто. Уявіть собі таку ситуацію, бере хтось до рук підручника, наприклад, по php, розгортає, кілька секунд дивиться і закриває. Потім відкладає у бік і каже: "Шось я ніфіга не в'їхав у це пехапе, мабуть якась чергова туфта". Приблизно те саме кажете Ви про мистецтво. Щоб навчитися його бачити, а не лише дивитися на нього, потрібен час, декому дуже довгий час, мені, наприклад, виявилося потрібним кілька десятків років мого життя, щоб наблизитися до якогось більш-менш ясного відчуття-розуміння творів мистецтва деяких художників. Бо, як влучно зауважила одна американська художниця, для того, щоб побачити квітку потрібен час.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение





3 страниц V   1 2 3 >
Ответить в данную темуНачать новую тему

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 28.4.2024, 5:19
<% SAPE %>



Форум Полтавы - Полтавский форум

email: [email protected]