Полтава форум

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Коллективний позов проти Демьяникова Ю. О., ФЛП
zebra2014
сообщение 9.7.2014, 19:07
Сообщение #1



Группа: Новички
Сообщений: 1
Регистрация: 9.7.2014




З метою попередження громадян про шахрайську групу яка діє в місті Полтава та Полтавській області я хочу розповісти про ФОП Дем'янікову Ю.О. яка начебто надає послуги у сфері права та послуги агентства нерухомості.
ФОП Дем'янікова Ю.О. разом зі своїми працівниками, як вона їх називає, Тунник С.С., Грудніцький С.О., займаються шахрайством бере невиправдано велику суму та взагалі не надає обіцяної послуги, я розповім вам мою історію.
У мене виникла проблема по квартирі, яку необхідно було вирішувати через суд. Я шукала до якого ж юриста мені звернутися, і тут мені знайомі порекомендували звернутися саме до ФОП Дем'янікова Ю.О.
В серпні 2013 року я прийшла до офісу ФОП Дем'янікова Ю.О. і розповіла їм ситуацію, вони без сумніву, це мабуть “професійне”, сказали що вони без проблем вирішать дане питання. Коли я дізналася про суму за послугу, сказала що мені необхідно подумати, адже дана сума для мене є надто великою.
Тільки я вийшла з контори, мені почала дзвонити на мобільний телефон Демянікова Ю.О., яка наполягала, що дане питання необхідно вирішувати терміново, необхідно негайно накладати в судовому порядку арешт на квартиру, в іншому випадку її можуть продати в будь-який момент і я тоді нічого не отримаю. Я злякалася що квартиру дійсно можуть продати, позичила гроші у знайомих і того ж дня повернулася до офісу і підписала договір про надання послуг у сфері права та сплатила частину коштів.
Більше чим через місяць мені подзвонив Грудніцький С.О. та сказав, що дане питання вирішується позитивно, але їм терміново потрібні кошти для швидкого та позитивного вирішення даного питання. Я сплатила необхідну сума для ФОП Дем'янікова Ю.О.
Після чого і почалися мої страждання.
Декілька місяців вони говорили що все в порядку, що арешт на квартиру накладено, але ні рішення ні виклику до суду я не отримувала. В той час мені повідомили сусіди що в даній квартирі проживають інші люди, в квартирі поміняли вікна та роблять ремонт. Звернувшись до реєстраційної служби я отримала інформацію, що дана квартира продана і в неї уже інші власники. Після того як я почала їм ставити питання, чому так сталося, вони взагалі перестали брати телефони, з офісу де я підписувала договір вони з'їхали, інше їх місцезнаходження мені не відоме. Коли все таки мені вдавалося їм додзвонитися з інших номерів вони постійно говорили, що ми в суді не можемо говорити і передзвонимо пізніше, і звичайно ж не передзвонювали, або говорили що все в порядку справа в суді і вони ждуть рішення суду. У мене виникли підозри, чи взагалі ведеться моя справа, і коли я звернулася до суду то мені повідомили, що взагалі такої справи в суді не має.
Після чого я почала вимагати повернення мені коштів, але звичайно ж кошти мені ніхто не повернув, в свою чергу зі спливом 5 місяців позовна заява все таки з'явилася в суді, та було призначено справу до розгляду.
Я була шокована ще більше коли представники за довіреністю, в судове засідання не з'явилися. Ну і звичайно ж всі ці обставини призвели до прийняття судом рішення не на мою користь. Дане рішення підтримав і апеляційний суд. Незважаючи на те, що договором передбачено в разі невиконання обов'язків повернення усіх коштів, ФОП Дем'янікова Ю.О. кошти мені не повернула.
Я звернулася до прокуратури з заявою про порушення кримінальної справи за шахрайські дії групою осіб.
Отже, не вирішивши питання з квартирою, заплативши, мені необхідно вирішувати питання в судовому порядку з ФОП Дем'янікова Ю.О. щодо повернення грошей, та нести ще витрати.
Хочу також наголосити на тому, що в процесі всіх цих баталій, я дізналася що вже були подібні ситуації в процесі “співпраці” громадян з ФОП Дем'янікова Ю.О., які також змушені були звертатися до органів МВС та суду за захистом своїх порушених прав.
Цю історію я розповіла з метою упередження подібних ситуацій, а також з метою виявлення подібних ситуацій. Прошу Вас не будьте байдужими, якщо хтось попав в лапи ФОП Дем'янікова Ю.О., чи знає щось про неї прошу напишіть на електронну адресу [email protected] та залиште будь-ласка свої контакти. Адже лише об'єднавшись ми зможемо притягнути їx до відповідальності. Буду дуже вдячна всім за допомогу!
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Сообщений в этой теме






Ответить в данную темуНачать новую тему

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 29.3.2024, 9:10
<% SAPE %>



Форум Полтавы - Полтавский форум

email: [email protected]