Полтава форум

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
Евробачення, обговорення
Odo
сообщение 19.5.2009, 11:59
Сообщение #1



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Ділимося враженнями, кому хто і що сподобався/лося? Постимо кліпи тощо. Я голосував за Босняків у фіналі ось їх кліп:

Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
etel
сообщение 19.5.2009, 13:43
Сообщение #2



Группа: Форумчане
Сообщений: 24
Регистрация: 11.5.2009
Из: Полтава




я лично голосовал за Лободу, потому как единственная нормальная дефка на все евробачення... як заработаю миллион баксов сделаю себе такую же) что касается песенок то вообще ничего не запомнилось кроме мамо, да и то потому шо этот ацтой крутили по всем радио...

Сообщение отредактировал etel - 19.5.2009, 13:47
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
*Киця*
сообщение 19.5.2009, 14:40
Сообщение #3



Группа: Форумчане
Сообщений: 25
Регистрация: 14.4.2009
Из: Белград, Сербiя




Евровидение 2009 оставляет желать лучшего.
У нас было лучше smile.gif))

Норвежец нормально спел, и я рада, что он победил...
Понравились еще: Турция, Румыния, Молдова...

Лобода хорошо выступила, мне лично она не нравится, но песня у нее нормальная smile.gif
Вообще не пойму как Приходько оказалась выше нее... Изуродовали песню неудачным переводом, да и само выступление певицы не очень, ее непонятные движения на сцене тоже не впечатлили... Надо было отнестись к этому более серьезно...
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 19.5.2009, 15:53
Сообщение #4



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Знайшов у тенетах інету слова пісеньки Босняків сербською:

Цитата
Pitao sam neke ljude,
u mome kraju gdje mi dusa stanuje
jednu tajnu za mene kazu krijes draga
Pitao sam da mi vrate ono vrijeme, davne sate, proljece
Da ljubav mirise, tako kazu

Ref. :
Rodi me u majsku zori
kupoaj me u bistroj vodi
cuvam jedan cvijet kad svi drugi odu
Cuvam te dok sam ziv

Ukradi malo sunca za nas nemas sutra nemas danas
lako je kad ti pjesma srce nadje

Ref. : 2x
Rodi me u majsku zoru kupaj me
U bistroj vodi cuvam jedan cvijet
Kad svi drugi odu
Cuvam te dok sam ziv

© http://tekstovi-pesama.com/Regina/Bistra-voda/28553/1/

Величезна подяка за підрядковий український переклад першого куплету українською *Киці*:

Цитата
Я запитав у деяких людей,
У моїм краї, де мешкає моя душа,
Кажуть, Ти ховаєш одну таємницю для мене кохана,
Я спитав, чи вони повернуть мені той час, давні днини, весну,
Що говорять, пахне коханням


Сообщение отредактировал Odo - 19.5.2009, 15:57
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
*Киця*
сообщение 19.5.2009, 16:36
Сообщение #5



Группа: Форумчане
Сообщений: 25
Регистрация: 14.4.2009
Из: Белград, Сербiя




Он не спрашивал вернут ли они ему то время, он просил, ЧТОБЫ они вернули... не надо было исправлять эту часть (я согласна, что твой вариант имеет больше смысла, но он не соответсвует оригиналу)

biggrin.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Malinka1308
сообщение 19.5.2009, 20:48
Сообщение #6



Группа: Форумчане
Сообщений: 298
Регистрация: 16.2.2009








Сообщение отредактировал Malinka1308 - 19.5.2009, 20:45
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 20.5.2009, 7:49
Сообщение #7



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(*Киця* @ 19.5.2009, 17:36) *
Он не спрашивал вернут ли они ему то время, он просил, ЧТОБЫ они вернули... не надо было исправлять эту часть (я согласна, что твой вариант имеет больше смысла, но он не соответсвует оригиналу) biggrin.gif

Ой-ой-ой які ми сердиті wink.gif
Гаразд, нехай буде так:

Цитата
Я питав, щоб вони повернули мені той час, давні години, весну


Цитата(Malinka1308 @ 19.5.2009, 21:48) *

Мені пісня естонки теж вельми сподобалася, довго вагався кому віддати перевагу їй чи Бооснякам?

Сообщение отредактировал Odo - 20.5.2009, 7:54
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Гад еще тот
сообщение 26.5.2009, 10:49
Сообщение #8



Группа: Форумчане
Сообщений: 141
Регистрация: 11.2.2009
Из: Полтава/Киев




Надыбал тут статею на эту тему.

Варязька перемога
Міжнародний конкурс «Євробачення» сміливо можна віднести до найнепередбачуваніших

Юрій Рудницький

Одразу маю внести застереження: я - противник спорту в мистецтві. «Євробачення» ж, зберігши оціночну систему, ставить на один щабель пісню і, скажімо, легку атлетику. Тому мої нотатки певно що носитимуть відверто суб’єктивний характер.
Перед тим - одна деталь: попри розмах і шалені гроші (а на організацію московського фіналу «Євробачення» вгатили десь $35 млн), цей конкурс не вважається важливою і престижною музичною подією у світовій поп-музики. Максимум, що він дає - це можливість розкрутитися в разі перемоги виконавцям у своїх країнах. І то останні майже двадцять років - здебільшого в колишньому соцтаборі і СНД. Винятки, уособлені групою АВВА і співачкою Селін Діон, стосуються далекого минулого і лише підтверджують це правило.
Так от, насамперед я остаточно переконався: прогнози на «Євробаченні» - річ невдячна. Все тому, що його публіка мабуть найнепередбачуваніша. Принаймні останні п’ять років - точно. То їй етно подавай (Руслана або «Здоб ши Здуб»), то глем-метал з елементами ужастиків (“Lordi”), то трюки з перевдяганням і мінімумом змісту, то гламурних і «симпа-атичних» (Діма Білан). Але цього разу смаки міжнародного жюрі й сукупно домогосподарок Східної Європи й колишнього СРСР (а саме вони вважаються основною аудиторією «Євробачення») схилилися в бік юного, інтелігентного і дещо сором’язливого Олександра Рибака, який представляв Норвегію. І тут можна говорити або про певну втому від попередніх стилістичних експериментів, або про раптовий спалах нереалізованого материнського інстинкту у жіночої частини аудиторії, затиснутої між кухонною буденністю і офісом. Хлопчик зі скрипочкою для них - якраз те що треба. Майже секс-символ. З точки зору музики - голос, як кажуть, без претензій, але якийсь по-дитячому наївний і, головне - співає не «мимо нот». Хоча якби переможець цьогорічного «Євробачення» виступав із своєю в принципі невибагливою пісенькою років так п’ять тому, його ледве чи хто помітив.
23-річний Олександр народився у Мінську, але більшість життя прожив у Норвегії, куди переїхали його батьки. Професійний музикант, на скрипці грає з п’яти років, брав участь у записах відомої норвезької групи A-ha.
За всю історію «Євробачення» Норвегія вигравала цей пісенний конкурс лише двічі. Вперше це сталося в 1985 році - тоді першість була присуджена дуету Bobbysocks (в СРСР з такої нагоди навіть вийшла їхня платівка-«гігант»), вдруге - в 1995 році групі Secret Garden.
Аналіз першої десятки фіналістів «Євробачення» говорить, на наш погляд про те, що хоча елемент шоу на цьому конкурсі залишається важливим, симпатії публіки поволі повертаються до тих, хто вміє співати. Показовий приклад - ісландка Йоханна (друге місце) і англійка Джейн Юен (п’яте місце). Останній акомпонував на роялі сам маестро Ендрю Ллойд Уеббер, автор рок-опери «Ісус Христос суперзірка». Поява в цій компанії Патрісії Каас, котра, як очікувалося, «покаже всім їм, як треба співати», була, як виявилося, невиправданою. Співати вона, безперечно вміє і мабуть в плані драматичного вокалу їй у Москві не було рівних. Але - восьме місце. Чи то через відсутність яскравого шоу, чи то просто «мадемуазель, яка співає блюз» давно вже не мадемуазель, а «мадам Каас», і нагадувала в усій цій тусовці старшокласницю в дитячій пісочниці. Так само як і шведська оперна діва Малена Ернмані. Але зрештою з таким же успіхом туди можна було би запустити, скажімо, Rolling Stones - ледве чи вони би навіть в десятку потрапили.
Не потрапили туди і дві українки - Анастасія Приходько, яка виступала за Росію, і Світлана Лобода. Відповідно - одинадцяте і дванадцяте місця. Не те щоб зовсім безнадійно, але все ж… Не вдаватимемося в подробиці, але, на відміну від тієї ж Руслани, яка з самого початку поставила себе на турецькому «Євробаченні» як завойовниця, обом дівчатам не вистачило чи то куражу, чи то амбіцій, аби взяти московську публіку в ближньому бою. Хоча Світланине соло на ударній установці, по обидва боки якої стояли українські прапори, було цікаве вже тим, що вона була однією з небагатьох, хто грав на сцені живцем - якщо, звісно, не брати до уваги містера Уеббера. А от Анастасія Приходько розчарувала. Те, що проспівала рефрен українською мовою, не може не тішити національне самолюбство. Але не можна підкорювати європейську публіку, демонструючи на великому екрані зарюмсане обличчя! Хай навіть пісня не з веселих, хай навіть по сюжету так і треба, але це скоріше спрацювало проти Насті.
Отже, наступного року «Євробачення» звалиться на голову норвежців. Чи стане Сашко Рибак зіркою, чи так і буде підігрувати більш іменитим зіркам - час покаже. А головна загадка - в який бік схиляться смаки домогосподарок Європи.

Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 26.5.2009, 12:19
Сообщение #9



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Гад еще тот @ 26.5.2009, 10:49) *
Надыбал тут статею на эту тему.

Чи стане Сашко Рибак зіркою, чи так і буде підігрувати більш іменитим зіркам - час покаже. А головна загадка - в який бік схиляться смаки домогосподарок Європи. [/i]

Дяк, цікаво. Тільки я проти того, щоб називати всіх українськими іменами, не Сашко він, а Алєксандр, якою мовою назвали його у дитинстві ту мову і маємо транскрибувати українською: Александр - Алєксандр, Алексей - Алєксєй, а не Олекса, Jerzy - Єжи, а не Юрій, Юрко тощо.

Сообщение отредактировал Odo - 26.5.2009, 12:20
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Гад еще тот
сообщение 27.5.2009, 11:10
Сообщение #10



Группа: Форумчане
Сообщений: 141
Регистрация: 11.2.2009
Из: Полтава/Киев




Одо, тут уже претензії до автора, а не до мене. За що купив, за те й продаю.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 27.5.2009, 11:18
Сообщение #11



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Гад еще тот @ 27.5.2009, 11:10) *
Одо, тут уже претензії до автора, а не до мене. За що купив, за те й продаю.

Це радше принагідні думки вголос wink.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Гад еще тот
сообщение 27.5.2009, 11:38
Сообщение #12



Группа: Форумчане
Сообщений: 141
Регистрация: 11.2.2009
Из: Полтава/Киев




Та просто я хотів просто дещо сказати на цю тему, а потім наскочив на цю статтю у "Вечірньому Києві". В принципі мені додати нічого.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 27.5.2009, 15:50
Сообщение #13



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Гад еще тот @ 26.5.2009, 11:49) *
А от Анастасія Приходько розчарувала. Те, що проспівала рефрен українською мовою, не може не тішити національне самолюбство. Але не можна підкорювати європейську публіку, демонструючи на великому екрані зарюмсане обличчя! Хай навіть пісня не з веселих, хай навіть по сюжету так і треба, але це скоріше спрацювало проти Насті.

З цим пасажем автора статті особливо згоден.

Сообщение отредактировал Odo - 27.5.2009, 15:51
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
vannad
сообщение 8.6.2009, 6:54
Сообщение #14



Группа: Новички
Сообщений: 4
Регистрация: 8.6.2009




Цитата
А головна загадка - в який бік схиляться смаки домогосподарок Європи

Думаю, что победа А.Рыбака не случайна. У него все было очень просто и очень искренне, без всяких наворотов и выкрутас. Именно этого и ждали те, кто голосовал за .

Сообщение отредактировал vannad - 8.6.2009, 6:57
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Гад еще тот
сообщение 17.6.2009, 10:09
Сообщение #15



Группа: Форумчане
Сообщений: 141
Регистрация: 11.2.2009
Из: Полтава/Киев




Ну да. Серость голосует за серость на конкурсе для серятины.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Odo
сообщение 17.6.2009, 17:50
Сообщение #16



Группа: Форумчане
Сообщений: 657
Регистрация: 2.10.2008




Цитата(Гад еще тот @ 17.6.2009, 11:09) *
Ну да. Серость голосует за серость на конкурсе для серятины.

Сіре тло вигідно відтіняє барви справжніх зірок wink.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Admin
сообщение 19.6.2009, 7:59
Сообщение #17



Группа: Администраторы
Сообщений: 863
Регистрация: 28.4.2005




Цитата
В Полтаве отменили концерт киевской певицы Анастасии Приходько, потому что билеты на него почти не покупали. Выступление должно было состояться 18 июня. Широкая общественность узнала о Приходько как певице после ее участия в ”Евровидение-2009” от России.
gazeta.ua
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Гад еще тот
сообщение 22.6.2009, 12:10
Сообщение #18



Группа: Форумчане
Сообщений: 141
Регистрация: 11.2.2009
Из: Полтава/Киев




На самом деле Настя - талантливая тетка, только не может своим талантом распорядиться. Или не хочет.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение





Ответить в данную темуНачать новую тему

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 28.4.2024, 0:27
<% SAPE %>



Форум Полтавы - Полтавский форум

email: [email protected]