Полтава форум

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
В Україні планують ввести єдиний квартирний реєстр, В Україні планують ввести єдиний квартирний реєстр
Alex3000
сообщение 14.1.2013, 15:22
Сообщение #1Группа: Форумчане
Сообщений: 5
Регистрация: 12.1.2013
Из: Карловка
В Україні планують ввести єдиний квартирний реєстр
Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву в першому кварталі 2013 року планує запустити Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов.


«Фонд продовжує здійснювати функції адміністратора єдиного державного реєстру громадян по делегованих повноваженнях Мінрегіону. Наразі вирішені всі питання, пов'язані з матеріально-технічним забезпеченням діяльності реєстраторів, закуплено комп'ютерне обладнання, необхідне програмне забезпечення та проводиться тестова відпрацювання всієї системи», - сказав він.

Леонід Рисухін зазначив, що вже укомплектований штат реєстраторів, проведено їх навчання.

Голова правління фонду повідомив, що у першому кварталі 2013 року фонд отримає інформацію від органів, що ведуть квартирний облік, і, відповідно, єдиний держреєстр почне працювати.

За станом на 1 січня 2012 року, налічується 1,8 тис. органів, які здійснюють квартирний облік громадян у регіонах України.

«Із введенням реєстру вся ця інформація буде сконцентрована в одному місці, всі ці органи отримали програмне забезпечення, використовують його при заповненні форм, і робота в цьому напрямку продовжується», - додав голова правління фонду.

Леонід Рисухін уточнив, що зараз дані щодо кількості стоять на квартирному обліку громадян надає Держстат. На 1 січня 2012 року в Україні налічується 1,087 млн сімей, які перебувають на квартобліку.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
mironov
сообщение 2.3.2020, 15:33
Сообщение #2Группа: Форумчане
Сообщений: 10
Регистрация: 2.3.2020
Так ввели или нет?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему

 RSS Текстовая версия Сейчас: 16.7.2020, 18:19Форум Полтавы - Полтавский форум

email: vorskla@gmail.com